GRAND CHEROKEE
75TH ANNIVERSARY EDITION
PRE SKUTOČNÝCH
MILOVNÍKOV
SLOBODY
Grand Cherokee 2016 v edícii 75th Anniversary zahŕňa novú prednú časť a dizajn svetlometov, ďalej úplne nový zelený odtieň karosérie Recon, exkluzívne bronzové doplnky a dieselový agregát 3.0 V6 s úspornou technológiou Start&Stop.
JEEP®
Grand Cherokee
75th Anniversary Edition
HLAVNÉ PRVKY EDÍCIE 75TH ANNIVERSARY
 • ZISTIŤ VIAC
  Úplne nový vzhľad exteriéru
  Úplne nový vzhľad exteriéru
  Edícia Grand Cherokee Limited 75th Anniversary zahŕňa novú masku chladiča s osobitou mriežkou 75th Anniversary a nové svetlomety. Lesklo čierne doplnky na zadnej časti a maske chladiča spolu s kľučkami dverí vo farbe karosérie pridávajú vozidlu na štýlovosti.
 • ZISTIŤ VIAC
  Dvojdielna panoramatická strecha CommandView®
  Dvojdielna panoramatická strecha CommandView®
  Objavte nový pohľad na svet prostredníctvom dvojdielnej panoramatickej strechy s posuvnou časťou a elektrickým ovládaním, ktoré slúži pre otvorenie strechy aj zatiahnutie slnečnej clony pre väčšie pohodlie v horúcich dňoch.
 • ZISTIŤ VIAC
  Monitoring mŕtveho uhla
  Monitoring mŕtveho uhla
  Systém sledovania mŕtveho uhla využíva dvojité radarové senzory pre nepretržité sledovanie priestoru medzi vašim Grand Cherokee a ostatnými vozidlami. Akonáhle systém odhalí vozidlá v prílišnej blízkosti, začne varovanie vodiča prostredníctvom zvukovej výstrahy a tiež svetelných ikon vo vonkajších spätných zrkadlách.
 • ZISTIŤ VIAC
  Špeciálne doplnky interiéru
  Špeciálne doplnky interiéru
  Edícia Limited 75th Anniversary sa môže pochváliť osobitými doplnkami interiéru a sedadiel vrátane sedadiel čalúnených v koži Nappa v čiernom odtieni alebo v kombinácii odtieňov čierna/light frost s mandarínkovým prešívaním a reliéfnym logom 75th Anniversary.
ÚPLNE NOVÝ VZHĽAD EXTERIÉRU
Edícia Grand Cherokee Limited 75th Anniversary je charakteristická novou maskou chladiča s osobitou mriežkou 75th Anniversary a novými svetlometmi. Lesklo čierne doplnky na zadnej časti a maske chladiča spolu s kľučkami dverí vo farbe karosérie pridávajú vozidlu na štýlovosti.
BRONZOVÉ DOPLNKY A OSOBITÝ ZELENÝ ODTIEŇ
Edícia Grand Cherokee 75th Anniversary ponúka okrem štandardnej škály farieb exkluzívny zelený odtieň Recon. Všetky odtiene sú kombinované s pololesklými bronzovými detailmi na maske chladiča, rámčekoch hmlových svetiel, logu 4x4, okolí zadných koncových svetiel a prednom aj zadnom nárazníku.
20PALCOVÉ
ZLIATINOVÉ KOLESÁ
20palcové zliatinové kolesá vrátane stredov majú pololesklú
bronzovú povrchovú úpravu.
NÁJDITE KOMFORT
Usaďte sa a užite si jazdu. Grand Cherokee modelového roka 2016 v edícii 75th Anniversary kombinuje komfort a dizajn, vďaka čomu ponúka prvotriedny interiér, ktorý vo vás zanechá silný dojem aj dlho potom, čo ho opustíte. Dvojtónové prešívanie zdobí dverné lakťové opierky a stredovú konzolu. Výročný model 75th Anniversary sa vyznačuje koženým čalúnením sedadiel s reliéfnym logom 75th Anniversary.
KOŽA NAPPA
Mandarinkový/čierny odtieň
Koža Nappa.
Béžová Frost
Koža Nappa.
PRESTÍŽNA VOĽBA
 • Navigácia Uconnect® 8.4
 • Sledovanie mŕtveho uhla
 • Dvojdielna panoramatická strecha CommandView®
 • Vyhrievaný volant a sedadlá
SCHOPNÝ A SILNÝ ZÁKLAD Schopnosti značky Jeep® vám poskytujú slobodu a istotu ísť kamkoľvek a robiť čokoľvek.
Najlepšie schopnosti 4x4 v triede 6 valcový dieslový motor K dispozícii systém Selec-Terrain® Pneumatické odpruženie Quadra Lift