INOVATÍVNA KRÁSA

Tradícia sa stretáva s inováciou v All-New Jeep® Compass, čím obnovuje najznámejšiu vlastnosť, ktorá robí dizajn značky Jeep® tak legendárny. Sledujte jeho elegantný a aerodynamický profil, ktorý sa zameriava na každý detail, od zaobleného chrómového DLO až po mriežku chladiča so sedmi otvormi a nechajte vykresliť krásu s hypnotickým dizajnom LED svetlometov.

  • Sport
  • Longitude
  • Limited
  • Trailhawk

MODEL KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

ATRAKTÍVNY EXTERIÉR

Agresívny a sofistikovaný profil, ktorý vyniká z davu. Jeep® Compass má presvedčivý postoj daný jeho aerodynamickým dizajnom. Dostupná čierna strecha a obvodové chrómovanie DLO, ktoré dramaticky obklopuje zadnú časť a bočnú stranu, robí nové SUV okamžite rozpoznateľným. Byť povšimnuteľný nikdy nebolo také ľahké ak ste na All-New Jeep® Compass.

KOMFORT A ŠTÝL

Vymodelované tvary, charakteristické prvky značky Jeep®, kvalitné materiály a najmodernejšia technológia robia interiér All-New Jeep® Compass ideálnym prostredím pre vaše cesty. Pripravte sa začiatok jazdy, kabínu vodiča s premyslene navrhnutým ovládacím panelom so 7-palcovým farebným displejom. Držte ruky na volante a sústreďte sa na cestu pred vami, zatiaľ čo ovládnete audio, hlas a rýchlosť pomocou integrovaných ovládacích prvkov.

jeep-compass-interior

JEMNÉ DETAILY

  • jeep-compass-leather-steering-wheel Kožený volant
  • jeep-compass-uconnect-8.4-NAV-system Systém Uconnect™ 8.4 NAV
  • Systém Selec-Terrain®
  • jeep-compass-automatic-transmission Automatická prevodovka

POTLAČENIE TECHNOLOGICKÝCH HRANÍC

Rozšírte svoj zážitok zo smartfónu aj vo vnútri Jeep® Compass, ktorý vám umožní ľahko telefonovať, pristupovať k hudbe, odosielať a prijímať správy a oveľa viac. Objavte nový spôsob, ako zostať v spojení s vaším smartfónom vďaka novým funkciám, ktoré sú k dispozícii na Uconnect ™ 8.4 NAV. Apple CarPlay umožňuje používateľom iPhone prístup k aplikáciám Apple Mapy, Správy, telefón a Hudba Apple prostredníctvom hlasového ovládania Siri.

Systém Android Auto ™ umožňuje jednoduchý a bezpečný prístup k hands-free hlasovému ovládaniu, službe Google Maps ™ a službe Google Play Music ™ pomocou dotykového displeja Uconnect ™ alebo ovládania na volante.

jeep-compass-side-apple-carplay jeep-compass-side-android-auto
jeep-compass-uconnect
Zobrazené Apple CarPlay Android Auto, Google Play a ďalšie značky sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.

BEZKONKURENČNÉ JADRO 4x4

Kombinácia neporovnateľnej schopnosti 4x4 s poprednými, vyspelými a úspornými pohonmi činí All-New Jeep® Compass najschopnejším kompaktným športovým úžitkovým SUV. Vyberte si medzi dvomi benzínovými a štyrmi naftovými motormi. Legendárna schopnosť off-road Jeep® je obohatená o dvojicu nových vyspelých permanentných systémov 4x4 na vyžiadanie, ktoré poskytujú zákazníkom to, čo žiadne iné kompaktné SUV nemôže.

jeep-compass-unrivaled

Systém Selec-Terrain®

jeep-compass-select-terrain-system /

Systém riadenia trakcie Selec-Terrain® je navrhnutý tak, aby optimalizoval jazdu s pohonom na všetky štyri kolesá a zabezpečil tak neprekonateľné schopnosti v akomkoľvek teréne. Elektronicky koordinuje a optimalizuje až 12 systémov poskytujúcich vylepšenú kontrolu nad vozidlom.

Nájazdové uhly

jeep-compass-departure-angle

Jeep® Compass Trailhawk® dosahuje schopnosť Trail Rated® s jedinečným priblížením, nájazdovými uhlami vpredu a vzadu vďaka unikátnej čelnej ploche a zvýšenej svetlej výške. Najlepšia svetlá výška a schodnosť v triede zahŕňajú aj klzné dosky, asistent zjazdu z kopca a 17-palcové terénne pneumatiky.

Systémy 4x4

jeep-compass-4x4-system

All-New Jeep® Compass ponúka dva inovatívne pohonné systémy pre najlepší výkon 4x4 vo svojej triede. Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low automaticky a bez problémov prepínajú medzi 4x2 a 4x4 pre stále riadenie krútiaceho momentu a optimálnu trakciu.

BEZPEČNÁ A ISTÁ CESTA

Skutočným komfortom je vždy mať bezpečný zážitok z jazdy. All-New Jeep® Compass chráni vodiča a cestujúcich pomocou viac ako 70 bezpečnostných funkcií. Šesť štandardných airbagov a niekoľko pokročilých funkcií aktívnej a pasívnej bezpečnosti a zabezpečenia prinášajú výnimočnú ochranu a pomáhajú vám predchádzať problémom na prvom mieste.

jeep-compass-opening-edition-ar-experience

SKÚSENOSŤ S VIZUALIZÉROM ROZŠÍRENEJ REALITY VŠETKÝCH ALL-NEW Jeep® COMPASS

Chcete byť prvý, kto ho bude šoférovať? Teraz môžete byť prvý, kto to uvidí v 360°. Buďte ten šťastný, ktorý bude prežívať interaktívny zážitok a získajte šancu na detailný pohľad na All-New Jeep® Compass vďaka technológii rozšírenej reality, ktorú prináša nový Lenovo Phab2 Pro, prvý smartfóne na svete s funkciou tango. Zúčastnite sa tejto skúsenosti a rezervujte si miesto v našich vybraných predajniach Jeep®, aby ste dostali šancu na interakciu s najžiadanejším SUV roka.