POVAHA INŠPIROVANÁ PRETEKMI

Jeep® Grand Cherokee SRT® disponuje schopnosťami pripravenými na okruh a prvotriednymi vlastnosťami, ktoré ho robia najšportovejším a najsilnejším Jeepom Grand Cherokee všetkých čias. Neveríte? Pozrime sa na čísla. Akcelerácia z 0 na 100 km/h za menej než 5 sekúnd a maximálna rýchlosť 257 km/h sú len začiatok.

Farby GRAND CHEROKEE
SRT®

HLAVNÉ PRVKY

 • jeep-grand-cherokee-srt-hemi-engine 6.4L Hemi V8 Motor
  6.4L Hemi V8 Motor
  Pocítte masívnu silu motora 6.4L HEMI® V8 s efektívnou 8-stupňovou automatickou prevodovkou. Použite čisto elektronický automatický režim radenia alebo meňte prevodové stupne hore a dole s pádlami radenia na volante. Režim Eco Mode a technológia Fuel Saver Technology spolu dopomôžu k lepšiemu výkonu a efektivite.
 • jeep-grand-cherokee-srt-race-inspired-interior Pretekmi inšpirovaný interiér
  Pretekmi inšpirovaný interiér
  Jeep® Grand Cherokee SRT® 2017 vám prináša nové sebavedomie, štýl a funkcie s úžasným koženým a semišovým interiérom s časťami z uhlíkových vlákien. Zostaňte pripojený bez toho, že by ste niekedy museli spustiť oči z cesty. Systém Uconnect™ 8.4 NAV je na modeli Grand Cherokee SRT® v základnej výbave s exkluzívnym zaznamenávaním výkonu.
 • jeep-grand-cherokee-srt-exclusive-exterior-appearance Exkluzívny SRT® vzhľad exteriéru
  Exkluzívny SRT® vzhľad exteriéru
  Vystúpte z radu s novým Jeepom Grand Cherokee SRT® s novou a unikátnou prednou maskou a krytom chladiča dizajnovaným a optimalizovaným pre štýl a aerodynamiku. Jeep® Grand Cherokee SRT® má nový agresívny a atletický štýl.
 • jeep-grand-cherokee-srt-brembo-braking Brzdový systém Brembo
  Brzdový systém Brembo
  Vysokovýkonný Brembo brzdový systém so štyrmi kotúčovými brzdami s ABS je garanciou bezpečnosti a výkonu. Masívne 15-palcové kotúče so šesťpiestovými strmeňmi vpredu a 13,8-palcové kotúče so štvorpiestovými strmeňmi vzadu sú oblečené v červenej a pripravené ukázať všetku svoju silu.

PRIPRAVENÝ NA OKRUH

Jeep® Grand Cherokee SRT® má interiér pripravený na okruh. Je plný svetového štýlu a prémiových detailov. Úplne nový kožený čierny interiér s výraznou SRT® pákou prevodovky, ktorá ladí s SRT® volantom s rovnou spodnou stranou. Pretekmi inšpirované sedadlá, obloženie interiéru z uhlíkových vlákien a 7-palcový Digital Cluster displej s informáciami pre vodiča s okamžitým ukazovateľom G preťaženia sú skombinované tak, aby ponúkali vzrušujúci kokpit nadizajnovaný pre ultimátny zážitok z jazdy.

PRIPRAVIŤ, POZOR, ŠTART!

 • jeep-grand-cherokee-srt-performance-pages Zaznamenávanie výsledkov v reálnom čase
 • jeep-grand-cherokee-srt-carbon-fiber-inlay Obloženie interiéru z uhlíkových vlákieny
 • jeep-grand-cherokee-srt-badging-on-seats SRT® logá na sedadlách
 • jeep-grand-cherokee-srt-leather-wrapped-dashboard Kožou čalúnená palubná doska

AGRESÍVNY VZHĽAD

Smelý čierny predok s úplne novým vzhľadom dávajú Jeepu Grand Cherokee SRT® jedinečný vzhľad. Vnímajte všetky výhľady cez masívnu dvojpanelovú CommandView® panoramatickú presklenú strechu. Dokáže sa naširoko otvoriť aby umožnila zážitok z jazdy s vetrom vo vlasoch. Svetlomety Advanced Headlamps s bi-xenónovými High-Intensity výbojkami, smerovky a LED hmlovky dávajú Jeepu Grand Cherokee SRT® tvár na ktorú nezabudnete.

VÝKONY V REÁLNOM ČASE

Teraz môžete výkony nového Jeepu Grand Cherokee SRT® vidieť v reálnom čase. Vďaka systému Uconnect ™ 8.4 NAV budete mať neustále pod kontrolou štatistiky výkonov a účinky G-síl na vozidlo. Zistite, ako je technológia použitá v súlade so silou.

OKAMŽITÁ SPÄTNÁ VÄZBA G PREŤAŽENIA

jeep-grand-cherokee-srt-g-force-feedback

Účinky G preťaženia sú v systéme Uconnect™ 8.4 NAV okamžite k dispozícii, rovnako ako merania časov zrýchlenia z 0 na 100 km/h či časov šprintu na štvrť míle.

REŽIM VALET

jeep-grand-cherokee-srt-valet-mode

V režime Valet je obmedzený výkon a krútiaci moment motora a otáčky sú limitované na 4000 ot./min. Pádla prevodovky, režimy riadenia a kontrola štartu sú vypnuté a stabilizačný systém ESC je naplno zapnutý.

DÁTA VÝKONOV V REÁLNOM ČASE

jeep-grand-cherokee-srt-data-in-real-time

Systém Performance Pages Plus ponúka štatistiky o dynamike vozidla ako brzdenie, výkon, krútiaci moment motora či akcelerácia.

SILA VO VAŠICH RUKÁCH

Nový Jeep® Grand Cherokee SRT® je schopný prekonať aj tie najťažšie vývzvy. Upravte svoj zážitok z jazdy a urobte ho unikátnym. Pocíťte silu motra 6.4L HEMI® V8, zapnite kontrolu štartu a nechajte sa zatlačiť do sedadiel.

MOTOR 6.4L HEMI® V8

jeep-grand-cherokee-srt-hemi-engine

Motor 6.4L HEMI® V8 poskytuje výkon 468 k/344 kW cez efektívnu osemstupňovú automatickú prevodovku. Prechádzajte hore a dole prevodovými stupňami pomocou pádiel na volante alebo jednoducho použite plne automatický elektronický režim radenia.

KOTROLA ŠTARTU

jeep-grand-cherokee-srt-launch-control

Stlačte tlačidlo, zošliapnite brzdový pedál, vyrovnajte volant a zošliapnite plyn až na podlahu. Pustite brzdu a vaše vozidlo bude akcelerovať tak tvrdo, ako je to len možné s využitím maximálneho krútiaceho momentu a minimálnym prešmykom kolies.

SYSTÉM SELEC-TRAC®

jeep-grand-cherokee-srt-select-trac

Maximalizujte výkon svojho vozidla so systémom Selec-Trac®. Cez jednoduché rozhranie môžete kontrolovať odpruženie, distribúciu krútiaceho momentu, plán zmeny prevodov, kontrolu stabilitu a mapovanie motora.