MAJESTÁTNY POSTOJ

INOVÁCIE NÁS DOVIEDLI AŽ SEM

Sebavedomý a elegantný dizajn exteriéru vyžaruje silu z každého uhla pohľadu. Grand Cherokee modelového roka 2017, od verzie Laredo po prevedenie Summit, dostal prémiové štylistické spracovanie vrátane novej, modernejšej masky chladiča a prevedenie prednej časti, svetlá denného svietenia, projektorové halogénové svetlomety a bezviečkovú nádrž paliva.


PRESKÚMAJTE EXTERIÉR

ELEGANTNÝ. VŠADE KAM PÔJDETE.

grand-cherokee-interiors

NOVÁ ÚROVEŇ RAFINOVANOSTI

Rafinovaný model Summit ponúka prepychovejší a prívetivejší interiér s prémiovými vyhrievanými sedadlami čalúnenými kožou Natura Plus s lemovaním, prepracovaný semišový strop a doplnky z exotického pórovitého dreva, ako aj prvky s jedinečným medeným alebo chrómovaným odtieňom. Náš záväzok k dokonalosti zahŕňa kožou čalúnený prístrojový panel, obloženie dverí, stredovú konzolu, lakťovú opierku a novú hlavicu radiacej páky.


PRESKÚMAJTE INTERIÉR

JEDINEČNÉ PRVKY INTERIÉRU

  • grand-cherokee-wood Pórovité drevo
  • grand-cherokee-sunroof Strešné okno CommandView®
  • grand-cherokee-stitching Detailné prešívanie
  • grand-cherokee-audio Audio systém Harman Kardon®
  • grand-cherokee-headliner Prémiový strop

LUXUSNÝ NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH

grand-cherokee-side-view
POZRIEŤ VŠETKY MODELY

SCHOPNÝ A EŠTE ÚČINNEJŠÍ

grand-cherokee-transmission

HLADKÁ A ÚČINNÁ OSEMSTUPŇOVÁ PREVODOVKA

Výnimočná nová osemstupňová automatická prevodovka poskytuje razantné zrýchlenie a hladké radenie. Prepnutím nového voliča do režimu Sport alebo Drive získate plnú kontrolu nad radením páčkami pod volantom. Umožňuje tiež zapojenie plazivého prevodového pomeru 44,1: 1 pre pomoc v teréne (za predpokladu, že vozidlo je vybavené dvojstupňovou redukciou).

grand-cherokee-9-speed

KONTROLA TRAKCIE SELEC-TERRAIN®

Legendárne schopnosti vozidiel Jeep® zlepšuje systém kontroly trakcie Selec-Terrain®, ktorý ponúka päť režimov pre zdolanie akýchkoľvek podmienok vrátane snehu. Trakciu zlepšujú tiež voliteľné systémy pohonu všetkých kolies Quadra-Trac II® alebo Quadra-Drive® II. Voliteľné pneumatické odpruženie Quadra-Lift® potom ponúka päť možností nastavenia svetlej výšky pre optimálny jazdný výkon.

grand-cherokee-engine

DIESELOVÝ MOTOR 3.0L V6 MULTIJET II

Dieselový preplňovaný motor 3.0 V6 prináša čistú technológiu pre nízke emisie CO2. Čistý a rafinovaný motor pomáha dosiahnuť optimálnej spotreby paliva pri fascinujúcom výkone. V kombinácii s modernou osemstupňovou automatickou prevodovkou môže Jeep® Grand Cherokee modelového roka 2016 ťahať až 3500 kg ťažký príves, čo znamená, že hravo odtiahnete všetky svoje hračky kamkoľvek sa vám zachce.


PRESKÚMAJTE SCHOPNOSTI

AIRBAGY - PRE OCHRANU ZO VŠETKÝCH STRÁN

grand-cherokee-safety
Grand Cherokee 2016, ktorý teraz ponúka až 70 prvkov bezpečnosti prináša v štandarde viacstupňové čelné airbagy vodiča a spolujazdca a tiež bočné okenné airbagy. Štandardná nárazová zóna v prednej časti vozidla a bočné výstuhy vo dverách (integrované vo dverách) pomáhajú absorbovať energiu nárazu a znížiť jej prenos na cestujúcich.


PRESKÚMAJTE BEZPEČNOSŤ

SPÄŤ NA VRCH