JEEP® HISTORY
Značka Jeep® je celosvetovo známou legendou. Legendou vždy spájanou so slobodou, vášňou, originalitou a dobrodružstvom. Každý z modelov Jeep® rozpráva jedinečný príbeh tradície, ktorá siaha až k pôvodnému príbehu modelu Willys MA. Naša história je aj tou Vašou. Majitelia našich vozidiel už roky vedia, že Jeep® nie je len značkou, ale životným štýlom.
JEEP® HISTORY
Jeep® Owners Group
Uvítací balíček, oficiálny Jeep časopis, akcie, zľavy a exkluzívne výrobky sú len niektoré benefity z dlhého zoznamu výhod, na ktoré sa členovia môžu tešiť.
PRIDAJTE SA TERAZ
Camp Jeep® je špeciálna akcia venovaná všetkým našim Jeep® fanúšikom, ktorí majú rovnaké hodnoty ako Jeep®: sloboda, dobrodružstvo, vášeň, jedinečnosť.
ZISTITE VIAC
Jeep® Owners Group store je venovaný len pre JOG členov, aby ste mali vždy kúsok Jeep® so sebou
ÍSŤ DO OBCHODU
Sponzorstvo
Jeep® a Juventus
Značka Jeep® je oficiálnym sponzorom dresov tímu Juventus pre sezónu 2015/2016. Partnerstvo medzi týmito dvoma ikonami, ktoré zdieľajú hodn...
World Surf League
Značka Jeep® je hrdým partnerom organizácie, ktorá zdieľa jej priekopníckeho, progresívneho a inovatívneho ducha. Značka Jeep sa predstaví ...

Detaily
Jeep® Noviny
Jeep® Noviny
Svet Jeepu® sa vždy mení, ani ty neváhaj!
Dozvi sa ako prvý o novinkách! Čakajú ťa nové modely, jedinečné udalosti, spolupráca a mnoho iných zaujímavostí!
Jeep® News
Jeep® People
Jeep® People
Príbehy plné dobrodružstiev, sloboda, vášeň. Príbehy Jeeperov, počnúc adrenalínovým okruhom Európou po surfové programy.
Nevynechaj ani jednu udalosť!
Jeep® People
Jeep® Blog
Jeep® Blog
Už si čítal blog 4x4?
Sleduj Jeep® Blog, online magazín plný dobrodružstiev a dozvi sa viac o Jeep® dedičstve, o modeloch, o rôznych udalostiach a iných zaujímavostiach!
Jeep® Blog
História Jeep®
Jeep History
Legendárna značka Jeep® bola vždy synonymom slobody, vášne, originality a dobrodružstva, a počas svojej bohatej histórie si vyslúžila uznanie po celom svete. Každý jej model by mohol rozprávať fascinujúci príbeh, ktorý začína u pôvodného modelu Willys MA. Naša história je aj vaša. Majiteľom vozidiel Jeep® je totiž už dávno jasné, že Jeep® nie je len značka, ale skutočný spôsob života.
Jeep® History
I Am Jeep® Mobile
I Am Jeep Mobile
Zabudli ste, kde ste zaparkovali auto? Opäť vám vypršal servisný interval? Potom je tu pre vás aplikácia I Am Jeep® Mobile! Stiahnite si túto aplikáciu a všetky potrebné informácie budete mať vždy po ruke. Buďte pripravení. Jednoduchým spôsobom získate nielen všetky informácie týkajúce sa značky Jeep, ale aj správy od ďalších nadšencov značky.
Jeep® Mobile