Najschopnejšie kompaktné SUV všetkých čias
Pre preskúmanie sveta a prežitie úžasných dobrodružstiev potrebujete vozidlo, ktoré je pripravené na čokoľvek. Jeep® Renegade má všetko, čo potrebujete a naopak nemá nič, čo nechcete. Dobrodružstvo sa blíži. Pripravte sa.

Prihláste sa na odber noviniek.
Vydajte sa na výlet tam, kde to všetko začína.
Vstúpte s našou virtuálnou prehliadkou do automobilovej fabriky Melfi a pozrite sa, ako sa rodí Jeep® Renegade. Interaktívne obrázky, exkluzívne videá a popisy vás prevedú trinástimi zastávkami od modelovania karosérie až po finálne testovanie.

Vydajte sa na virtuálnu prehliadku
PRIPRAVENÝ ZOSTAŤ V SPOJENÍ S VAŠIM SVETOM
ÚPLNE NOVÁ SLUŽBA: UCONNECT™ LIVE
S modelom Jeep® Renegade ste vždy pripojení. Renegade kombinuje bezpečnosť a zábavu pre úplne nový pôžitok z jazdy. Aplikácia Uconnect™ LIVE bude k stiahnutiu na Apple App Store a Google Play v nadchádzajúcich týždňoch. Ovládnite svoj digitálny svet!
ZISTITE VIAC O UCONNECT™ LIVE
Odlíšte sa a vystúpte z davu
CHOĎTE
Jeep® Renegade s priestorom pre pohodlnú jazdu až piatich osôb, vysoko funkčným a veľkorysým batožinovým priestorom a množstvom úložných priestorov má všetko, čo potrebujete k dokonalej zábave.
PRESKÚMAJTE INTERIÉRY
Ako ďaleko môžete ísť?
Renegade Trailhawk® ponúka schopnosti na úrovni Trail Rated®, a to vďaka štandardnému pohonu Active Drive Low, o 25,4 mm väčšej svetlej výške, jedinečnej prednej a zadnej časti, ochranným krytom podvozku a 17palcovým off-roadovými zliatinovým kolesám s terénnymi pneumatikami.
ZISTITE VIAC O MODELI TRAILHAWK
Čierna Potlač Kapoty Čierna potlač kapoty, ktorá je k dispozícii voliteľne pre model Trailhawk® naďalej zvyšuje sebavedomý a odolný postoj tohto kultového vozidla.
Kolesá a pneumatiky Renegade Trailhawk® ponúka exkluzívne 17palcové off-roadové zliatinové kolesá s pneumatikami s drsnejším dezénom.
Koncové svetlá Osobité koncové svetlá zahŕňajú štylistický vzor vojenského kanistra, čo modelu Renegade dodáva úplne osobitý vzhľad.
Objavujte
Prejdite si našu galériu Jeep® Renegade a pozrite si tento model v akcii.
Navrhnutý s vášňou
Vnútri aj vonku je Jeep® Renegade plný inteligetných dizajnových prvkov. Preskúmajte jednotlivé detaily kliknutím na obrázky.
Nečakané zážitky Viac tu Outdoorová výbava Viac tu História značky Jeep® Viac tu Dobrodružstvo v teréne Viac tu
Nečakané zážitky Značka Jeep® je od svojho vzniku stelesnením slobody, originality, dobrodružstva a vášne. Nový člen rodiny Jeep® Renegade je na akékoľvek nečakané situácie pripravený opäť o niečo lepšie. Je určený všetkým, ktorí chcú písať svoj príbeh každý deň.
Outdoorová výbava Ľahšie. Silnejšie. Výkonnejšie. Outdoorový nadšenci a dobrodruhovia vždy hľadajú spôsob, ako robiť veci lepšie. Naši dizajnéri si to vzali k srdcu a touto filozofiou sa nechali inšpirovať.
História značky Jeep® Aj po viac ako 70 rokoch sme verní skutočne dobrodružnému životnému štýlu. Dobrodružstvo je hnacím motorom všetkých, ktorí nasledujú značku Jeep®. Túžba vyhľadávať nové dobrodružstvá je, a navždy zostane, súčasťou nášho bohatého dedičstva. Jeep® Renegade dokonale reprezentuje všetky hodnoty značky.
Dobrodružstvo v teréne Vozidlá Jeep® boli vždy známe svojimi schopnosťami v teréne. Tie najnáročnejšie offroadové trasy boli inšpiráciou pri navrhovaní modelu Jeep® Renegade, ktorý je preto pripravený zdolať i skutočne náročný terén.