SLEDUJTE ĎALŠIE NADŠENIE Hľadanie nezabudnuteľných okamihov má nového parťáka. Vozidlo vytvorené s cieľom sledovať, čo vo vás vzbudzuje nadšenie bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, či už pod blikajúcimi svetlami miest, alebo v horách plných hviezd či na plážach v mesačnom svite. Renegade Night Eagle sa zrodil pre lov dobrodružstiev. A čo vy?
OBJAVTE NOVÉ POCITY Nadišiel čas objaviť novú formu dobrodružstva a urobiť z neho úžasný zážitok. S matne sivými detailmi, tmavými kolesami, jedinečnou matne pieskovou farbou Volcano a zadnými parkovacími senzormi v štandarde je táto nová špeciálna edícia predurčená k ohromovaniu svojho okolia.
SLEDUJTE NOVÉ ÚCHVATNÉ DETAILY
  • VLOŽKY MRIEŽKY CHLADIČA A PREDNÉ LOGO JEEP V MATNE SIVOM ODTIENI
  • ŠPECIÁLNE
    LOGO NIGHT EAGLE
  • 17” ČIERNO LAKOVANÉ KOLESÁ
    S PNEUMATIKAMI M+S
  • ZRKADLÁ VO FARBE KAROSÉRIE
Interiéry
VZRUŠUJÚCI ZVNÚTRA Pocíťte vzrušenie z ďalšieho dobrodružstva na palube modelu Renegade Night Eagle. Kožou čalúnený volant, 5” obrazovka a exkluzívne tmavo hnedý interiér vás dostanú do nálady. Všetok štýl a útočnosť značky Jeep a komfort tejto špeciálnej edície sú navrhnuté tak, aby vyvolali vzrušenie.
VOLANIE CIEST Bez ohľadu na cestu alebo terén môžete s modelom Night Eagle ísť kamkoľvek a kedykoľvek. Ponúka totiž extrémnu univerzálnosť. Voliť môžete medzi pohonom všetkých kolies Jeep Active Drive, motorom 2.0 Multijet 140 k a 6stupňovou manuálnou prevodovkou alebo pohonom predných kolies, motorom 1.6 MultiJet II 120 k, v oboch prípadoch s 6stupňovou manuálnou prevodovkou. Vo všetkých prípadoch sú vozidlá štandardne vybavené parkovacími senzormi. Skombinujte jedinečný štýl, prvky a schopnosti verzie Night Eagle s vlastnou túžbou po dobrodružstve a vzrušením. Úchvatné dobrodružstvá tak na vás budú číhať všade, kam vyrazíte.
Dieselový preplňovaný motor
1.6 MultiJet 120 k a FWD
Preplňovaný dieselový štvorvalec 1.6 I4 s výkonom 120 k (118,3 k) a krútiacim momentom 320 Nm s pokročilým vstrekovaním paliva MultiJet v kombinácii so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou.
Dieselový preplňovaný motor
2.0 MultiJet 140 k a 4WD s funkciou Selec-Terrain
Preplňovaný dieselový štvorvalec 2.0 I4 s výkonom 140 k (138 k) a krútiacim momentom 350 Nm. Vybavený je pokročilým vstrekovaním paliva MultiJet v kombinácii so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou. O pohon sa starajú vyspelý systém pohonu všetkých kolies Jeep Active Drive a systém Jeep Selec-terrain, ktorý vodičovi dovoľuje zvoliť (v reálnom čase a počas jazdy) jeden zo štyroch režimov trakcie.
FARBY Jeep® Renegade Night Eagle je k dispozícii v širokej škále farieb: