• Sport
  • Sahara
  • Rubicon
Farby WRANGLER

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

ROBUSTNÉ, ALE ZÁROVEŇ VYCIBRENÉ INTERIÉRY

Vnútri modelu Wrangler ročníka 2017 si vychutnáte dostatok priestoru vďaka dômyselne navrhnutej ergonómii, nízkej hlučnosti a vibráciám a skvelému pocitu bezpečia. Získate tiež komfort a pohodlie vrátane: voliteľných vyhrievaných kožených predných sedadiel, osvetlených držiakov nápojov, osvetlenia priestoru nôh a voliteľného vnútorného spätného zrkadla s funkciou stmievania a LED lampičkou.

FORMA A FUNKCIA

  • Kožou čalúnený volant
  • Umývateľný interiér s odtokovými zátkami
  • Uzamykateľný priestor v stredovej konzole
  • Voliteľný prémiový audio systém Alpine ®

NAJMODERNEJŠIE TECHNOLÓGIE

So systémom Uconnect môžete obsluhovať všetky mediálne zariadenia. Hlasové ovládanie robí jazdu v modeli Jeep® Wrangler jednoduchšou tým, že umožňuje voľbu stanice rádia a realizovanie telefonických hovorov bez nutnosti pustiť ruky z volantu a zrak z cesty. Navigácia Uconnect poskytuje vyspelejšiu navigáciu GPS a zadávanie cieľovej destinácie hlasom. Vďaka aktívnemu komunikačnému zariadeniu môžete telefonovať bezpečne aj za jazdy. Okrem toho môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu s CD, DVD alebo MP3 nosičov pripojených k vstupom USB alebo AUX. Problémom nie je ani pripojenie externého disku. K ďalším možnostiam patrí streamovanie hudby pomocou rozhrania Bluetooth®.

OSVETLENÉ PRVKY

jeep-grand-cherokee-srt-night-steering-wheel

Každý Wrangler ponúka osvetlený priestor pre nohy a stredovú konzolu s držiakmi nápojov, čo ďalej zvyšuje prívetivosť interiéru.

SPÄTNÉ ZRKADLO S LED

jeep-grand-cherokee-srt-night-speaker-sound

Keď potrebujete zastaviť a zistiť kadiaľ ďalej, spätné zrkadlo s automatickým stmievaním s LED lampičkou pre čítanie máp vám pomôže nájsť správnu cestu.

AUTOMATICKÁ KLIMATIZÁCIA

jeep-grand-cherokee-srt-night-active-noise-cancellation

Voliteľná automatická klimatizácia ATC nastavuje a reguluje teplotu tak, aby bol udržaný optimálny klimatický komfort.

NAJVÄČŠIE POTEŠENIE Z JAZDY V TRIEDE

So svojimi lemami blatníkov, kultovou sedemotvorovou maskou chladiča a odnímateľnými dverami a strechou je Wrangler modelového roku 2017 schopný úplne ohromiť a priniesť nezameniteľné potešenie z jazdy. Pre ešte prémiovejší vzhľad je možné u verzií Sahara zvoliť hard top Freedom Top® vo farbe karosérie.

EXTERIÉR

VYNIKAJÚCI OFFROADOVÝ VÝKON

Schopnosti modelu Jeep® Wrangler vám umožnia zvládnuť akýkoľvek typ terénu. Trakcia vám pomáha zvládnuť všetky typy povrchu. Výkyv náprav zase zlepšuje prejazdnosť prekážok tým, že zlepšuje pružnosť zavesenia a dráhu kolesá v zavesení. Manévrovateľnosť je kľúčovým faktorom pre vyhnutie sa núdzovým situáciám a poškodeniu vozidla. Svetlá výška modelu Jeep® Wrangler ho robí dokonale pripraveným na akýkoľvek terén, pričom súčastí podvozku sú chránené pred poškodením kmeňmi, kameňmi a hrboľmi. Prekonávanie vodných tokov je zvládnuteľné vďaka dobrej brodivosť. Tá zahŕňa dodatočnú ochranu elektrických súčastí, lepšie utesnenie a tiež zvýšenú pozíciu satia motora.

ZVLÁDNUŤ AKÝKOĽVEK TERÉN

Logo Trail Rated® u vozidiel Jeep® označuje ich schopnosť poradiť si v tých najnáročnejších podmienkach a situáciách.

  • Sneh
  • Blato
  • Piesok
  • Kamene

VŽDY BEZPEČNÉ

AIRBAGY A BRZDY S ABS

Wrangler ponúka širokú paletu štandardných a voliteľných bezpečnostných prvkov vrátane viacstupňových čelných airbagov a voliteľných bočných airbagov so senzorom nafúknutia. Medzi ďalšie prvky patrí karoséria posadená na ráme, protiblokovací systém bŕzd s cestnou aj off-roadovou kalibráciou a mnoho ďalšieho.